Jak zamówić meble?

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do salonu ARINO, gdzie projektant przeprowadzi z Państwem rozmowę odnośnie potrzeb i oczekiwań dotyczących aranżacji przyszłego wnętrza. Na spotkanie warto zabrać ze sobą wymiary pomieszczenia. Uzyskane informacje pozwolą projektantowi stworzyć ofertę na wymarzone meble. W przeciągu paru dni przygotujemy wstępny, niezobowiązujący projekt wraz z ofertą cenową, który szczegółowo omówimy na kolejnym spotkaniu.

Kolejnym krokiem jest pomiar w Państwa mieszkaniu. Na ten cel pobieramy ustaloną wcześniej kwotę, która przy podpisaniu umowy zostanie odliczona od wartości zamówienia.

W uzgodnionym terminie powstanie wizualizacja, projekt techniczny, szczegółowa charakterystyka zamówienia oraz oferta na: blaty, sprzęt agd, oświetlenie, okucia, akcesoria wewnętrzne itp.

Jeśli zaakceptują Państwo ofertę oraz wszystkie inne ustalenia podpisujemy umowę. Przed przystąpieniem do realizacji pobieramy zaliczkę wys. 40 % wartości mebli. Pozostałą kwotę należy uiścić tuż przed montażem.

Termin realizacji wynosi od 8 do 10 tygodni.

Przed planowanym montażem istnieje możliwość obejrzenia mebli w siedzibie producenta w Hajnówce. Następnie z wyprzedzeniem umówimy się z Państwem na dokładny dzień i godzinę montażu.

Istnieje również możliwość uzyskania wyceny wstępnej drogą telefoniczną lub mailową. Po uzyskaniu zarysu projektu możemy wstępnie oszacować koszt i przekazać go e-mailem. Zachęcamy jednak do odwiedzenia naszego salonu, gdzie nasi doradcy z przyjemnością przedstawią ofertę.

Serdecznie Zapraszamy